NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Websoul przejmuje i rozwija Zakładkę Polishwords; Czy jest nadzieja dla osób, które chcą lepiej wykorzystać fanpage w marketingu?

2017-06-07 11:07:09

BYDGOSZCZ - 3.06.2017 - W związku z przejęciem kreatora Zakładka Polishwords, firma Websoul dokonała rebrandingu i zmiany nazwy narzędzia na Zakładkę Websoul. Została również zaprezentowana nowa strona, na której znaleźć można przykłady sukcesu, poradniki i trzy nowe pakiety dopasowane do potrzeb specjalistów ds. marketingu. 
 
Websoul planuje dalej rozwijać ogólnodostępny kreator pod nową marką oferując firmom szerokie możliwości marketingowego wykorzystania obecności na Facebooku.
 
Mimo, iż serwis społecznościowy oferuje szeroki zakres narzędzi, specjaliści ds. marketingu poszukują elastycznych rozwiązań, które pozwolą im rozwijać fanpage o dodatkowe funkcje i aplikacje. Rebranding, oraz nowe pakiety Zakładki Websoul mają za zadanie zachęcić administratorów fanpage’y do jeszcze lepszego wykorzystania obecności w serwisie społecznościowym. 
 
Nowa Zakładka Websoul oferuje szereg możliwości, które pozwalają zwiększać skuteczność fanpage’y. Projektując nową stronę i pakiety Websoul skupiło się na tym, co jest najważniejsze dla social media managerów: zwiększaniu ruchu na stronie, lojalności fanów, generowaniu leadów i sprzedaży. Zakładka Websoul oferuje zestawy gotowych rozwiązań i elastyczność w samodzielnym tworzeniu własnych aplikacji bez inwestowania w pracę programistów. Dzięki temu specjaliści ds. marketingu mogą szybko uruchomić na fanpage’u każdą akcję marketingową. 
 
Nowa strona Zakładki Websoul dostępna jest pod adresem https://websoul.pl/zakladka/strona/

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: